MONTER ELEKTRONIK

Firma Partner sp. j. to młoda dynamicznie rozwijająca się Agencja Pracy Tymczasowej wyspecjalizowana w zakresie selekcji i rekrutacji kadry pracowniczej.

Od kilku lat sukcesywnie rozbudowujemy bazę o coraz to nowych Klientów.
Główna siedziba firmy znajduje się w Piasecznie k/ Warszawy, posiadamy również oddział na terenie Pruszkowa k/Warszawy.

Personel tworzący firmę PARTNER sp. j. posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, zdobyte dzięki obsłudze jednych z największych t

Agencja Pracy Tymczasowej Partner wyspecjalizowana w zakresie selekcji i rekrutacji kadry pracowniczej poszukuje dla swojego klienta, firmy produkcyjnej pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- czytanie i lutowanie schematów elektronicznych

Oczekujemy:
-dobrej znajomości zagadnień elektronicznych/ elektrycznych
-wykształcenia kierunkowego (studenci – w czasie studiów, technicy, inżynierowie)
-minimum rocznego doświadczenia na w/w stanowisku
-umiejętności korzystania z dostarczonych schematów
-umiejętność lutowania cyną bezołowiową
-wymagane uprawnienia SEP- min. 1kV

Oferujemy:
-umowę o pracę
-pracę na stałe
-pracę w renomowanej firmie
-możliwość awansu
-pracę od pon-pt w systemie 1 bądź 2 - zmianowym
-wynagrodzenie: 13zł/brutto za godzinę

dodane przez partner123