Konsultant ze znajomością języka niemieckiego (Warszawa)

GoWork.pl to firma o ugruntowanej pozycji na rynku ogólnopolskim. Współpracujemy z największymi Korporacjami w zakresie kreacji wizerunku w Internecie, świadczymy usługi w zakresie pośrednictwa pracy oraz szkoleń.

Obecnie poszukujemy do zespołu GoWork.pl osoby na stanowisko:

Konsultant ze znajomością języka niemieckiego

 Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Przygotowywanie umów
  • Współpraca  z koordynatorami w Polsce oraz w Niemczech
  • Stały kontakt z Klientem niemieckojęzycznym
  • Koordynacja procesu zatrudnienia pracowników na rynku niemieckim

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Znajomość obsługi komputera
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Sumienność
  • Dyspozycyjność
  • Doświadczenie w pracy administracyjnej lub dziale obsługi klienta będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Atrakcyjny program szkoleń
  • Ciekawą pracę w przyjaznym, młodym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wpisując w treści maila nazwę stanowiska oraz miejsce pracy.

Aplikację proszę przesłać na adres:

katarzyna.kobuszewska@gowork.pl

dodane przez GoWork