Programista Java

Growth Poland stworzyliśmy z myślą o klientach szukających niestandardowych rozwiązań HR. Zespół Growth to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem budowali osiągnięcia firm korporacyjnych w działach HR. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wypracowaliśmy optymalny system zarządzania pracownikiem. Pod okiem dotychczasowych przełożonych realizowaliśmy cele , staliśmy za sukcesami i osiągnięciami zatrudnionych specjalistów i ekspertów. Nadszedł czas na samodzielne kroki w biznes

Programista JAVA

Miejsce pracy: Lublin

Wymagania:

    2-5 lat doświadczenia w tworzeniu komercyjnych aplikacji Java

    Wykształcenie wyższe- informatyka lub pokrewne

    Znajomość SQL oraz bazy danych Postgress

    Praktyczna znajomość Hibernate, jQuery, Sprinig

    Dobra znajomość języka angielskiego

Obowiązki:

    Stworzenie, testowanie, rozwój i wdrożenie oprogramowania systemu kontroli ruchu w projekcie ITS ( Inteligentny System Zarządzania

Transportem)

    Analizowanie, projektowanie i optymalizację funkcjonalności

    Tworzenie dokumentacji i raportowanie postępów prac

    Współpracę z zewnętrznymi dostawcami  sprzętu i rozwiązań

    Współpracę z centralą w Hiszpanii

Oferujemy:

    Umowę o pracę lub inna forma współpracy

    Pracę na pełen etat

    Atrakcyjny system wynagrodzenia uzależniony od doświadczenia

    Pakiet szkoleń

Prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@growth.com.pl

dodane przez Growth Poland