Specjalista ds. Wsparcia Klienta z językiem niemieckim

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży IT, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zdobycie doświadczeń zawodowych w międzynarodowym zespole
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju
  • Wsparcie socjalne, prywatna opieka medyczna

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość systemu Windows XP, sieci (VPNs, WIFI, VDI)
  • Atutem będzie znajomość: MySql, PHP, HTML oraz systemu Linux
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dostępność do pracy na pełen etat
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole

Obowiązki:

  • Profesjonalne wsparcie techniczne użytkowników zagranicznych w ramach 1-szej lub 2-giej linii wsparcia
  • Analiza i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji w formacie WORD na adres e-mail:

swk-10-13@fast-select.pl

Aby dokumenty mogły wziąć udział w selekcji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę  na  pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Sztuki 24 lok. 03 oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

dodane przez fs2011