Kontroler Finansowy

Dla naszego Klienta stabilnej firmy zajmującej się dystrybucją produktów i usług w branży przemysłowej, poszukujemy osoby na stanowisko: Kontroler Finansowy (woj. Podkarpackie)

Obowiązki:

  • Analiza sprawozdań finansowych
  • Przygotowywanie raportów dla Zarządu (anglojęzycznych)
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych skonsolidowanych zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości
  • Przygotowywanie rocznego budżetu, prognoz finansowych oraz kontrola ich realizacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na równorzędnym stanowisku
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność planowania oraz zarządzania przygotowaniem sprawozdań finansowych, również skonsolidowanych
  • Doskonała znajomość Międzynarodowych Standardów Rachunkowości, GAAP
  • Bardzo dobra znajomość MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel
  • Znajomość programu Cognos będzie mile widziana
  • Język angielski w stopniu bardzo dobrym
  • Atutem będzie certyfikat ACCA

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w stabilnej firmie w zespole profesjonalistów, w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim na adres e-mail: kf-08-13@fast-select.pl

Aby dokumenty mogły wziąć udział w selekcji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę  na  pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Sztuki 24 lok. 03 oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

dodane przez fs2011