Specjalista ds. Marketingu

Lokalizacja:

Social Media, CPS, SEM, brief, target, fanpage, ePR, cross promocja wiesz o czym mowa? jesteś kreatywny? Lubisz brać udział w przedsięwzięciach skazanych na sukces? Super to właśnie Ciebie szukamy!

Social Media, CPS, SEM, brief, target, fanpage, ePR, cross promocja – wiesz o czym mowa?  jesteś kreatywny? Lubisz brać udział w przedsięwzięciach skazanych na sukces? Super – to właśnie Ciebie szukamy!

Dołącz do zespołu KatalogMarzeń.pl – serwisu oferującego niezapomniane prezenty-przeżycia! Wesprzyj nas w działaniach promocyjnych i marketingowych!

Oczekujemy od Ciebie:

·         znajomości tematyki marketingu i social media, w szczególności w branży e-commerce

·         zaangażowania, kreatywności i zapału do pracy

·         chęci do nauki w szybkim tempie

·         dobrej organizacji pracy i odpowiedzialności

·         lekkiego pióra i intrygującego stylu

·         dobrej znajomości pakietu MS Office

·         dodatkowe punkty dostaniesz za: znajomość programów graficznych (w szczególności PS), doświadczenie w marketingu, social media lub PR, zaawansowaną umiejętność obsługi aparatów fotograficznych i/lub kamery

Główne zadania, które czekają na Ciebie:

·         współtworzenie działań promocyjnych i marketingowych firmy i udział w ich realizacji (konkursy, promocje, działania w Social Media, PR, blog, youtube, ….)

·         współpraca z zewnętrznymi agencjami

·         wsparcie w opracowywaniu tekstów promocyjnych

Oferujemy:

·         przyjazne środowisko pracy w młodym i sympatycznym zespole

·         dużo wyzwań i gwarancję zdobycia cennych doświadczeń

·         elastyczny wymiar i godziny pracy (biuro w Warszawie, możliwość współpracy w niepełnym wymiarze godzin)

·         zatrudnienie na umowę zlecenie

·         możliwość realizacji wybranych przeżyć z naszej oferty

Czekamy na Twoje zgłoszenie (CV i list motywacyjny) na adres praca@katalogmarzen.pl. Nastawiamy się na współpracę ze studentami 4-tego i 5-tego roku studiów lub absolwentami posiadającymi nie więcej niż 3 lata doświadczenia zawodowego.

Przekonaj nas, że to Ty jesteś najlepszym kandydatem! Liczymy na Twoją kreatywność już na etapie zgłoszenia!

dodane przez km