Data ważności ogłoszenia: 2013-08-15 08:30

Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Firma Eco-Vital poszukuje osób na stanowisko:

Konsultant Telefoniczny

Opis stanowiska:

  • telefoniczny kontakt z klientem,

  • zapraszanie na spotkania pokazowe.

Wymagania:

  • łatwość nawiązywania kontaktów,

  • podstawowa znajomość obsługi komputera,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • komunikatywność,

  • miły głos przez telefon,

  • zaangażowanie,

  • pozytywne nastawienie.

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy, system pracy dwuzmianowy,

  • miłą atmosferę i warunki pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,

  • profesjonalne szkolenia,

  • atrakcyjny system prowizyjny, uzależniony od efektów pracy,

  • niezbędne narzędzia pracy.

CV prosimy nazywać swoim imieniem i nazwiskiem, gdyż przyspieszy to znacznie proces rekrutacji.

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez poniższy link:

Dokumenty aplikacyjne prosimy o przesłanie z dodaniem klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych do celów rekrutacji Zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101, poz. 926 z 2002 r., z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu prowadzenia procesów rekrutacji.

dodane przez Eco-Vital