Data ważności ogłoszenia: 2013-08-24 23:00

Doradca HRP Grants

Firma doradcza HRP Grants serdecznie zaprasza do aplikowania osoby zainteresowane pracą przy tworzeniu bądź realizacji projektów inwestycyjnych.

Oczekiwania:

- doświadczenie w pracy z projektami inwestycyjnymi współfinansowanymi ze środków zewnętrznych (europejskich bądź krajowych), na etapie tworzenia bądź realizacji;

- mile widziane umiejętności i doświadczenie związane z tworzeniem studiów wykonalności

- oraz wiedza / doświadczenie dotyczące mechanizmów finansowania zwrotnego;

- umiejętność pracy z klientem;

- pracowitość i zaangażowanie;

- odpowiedzialność;

- umiejętność pracy pod presją czasu;

- wysoka kultura osobista;

- samodzielność i nastawienie na realizację celów;

- dobra organizacja pracy;

- umiejętność analitycznego myślenia;

- cierpliwość i sumienność;

- umiejętność obsługi arkusza Excel w stopniu średniozaawansowanym;

- wykształcenie wyższe;

- prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

- tworzenie projektów we współpracy z klientem;

- zarządzanie projektem bądź formalno-finansowa obsługa projektów współfinansowanych ze środków - zewnętrznych, w tym własnych oraz zewnętrznych;

- przygotowywanie wniosków o płatność;

- kontakty z instytucją finansującą.

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie na umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie doradczej;

- pracę w dynamicznym zespole profesjonalistów z bogatym know-how;

- możliwość rozwoju zawodowego;

- możliwość kreowania środowiska pracy i aktywnego uczestniczenia w tworzeniu strategii rozwoju marki;

- atrakcyjne wynagrodzenie;

- miłą i przyjazną atmosferę pracy.

CV i list motywacyjny wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy przesyłać
na adres:
kariera@hrpgroup.com.pl z dopiskiem „Rekrutacja – HRP Grants” .

dodane przez HRP