Pracownik w dziale badań marketingowych

Firma ISSP Sp. Z o.o. jest międzynarodową organizacją działającą w zakresie usług Customer Relationship & Human Resources. Strategicznym obszarem naszej działalności są: outsourcing pracowniczy, outsourcing procesu inwentaryzacji  i badania marketingowe. Dla jednej ze spółek specjalizującej się w obszarze badań jakości obsługi metodą Tajemniczy Klient poszukujemy nowych pracowników.

Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe i uczestniczyć w realizacji ciekawych projektów badawczych, dołącz do naszego młodego i dynamicznego zespołu na stanowisku:

Nr ref.: ABM/Wr-03-08/W-ww

Zadania na stanowisku:

  • Realizacja działań związanych z przygotowaniem i prowadzeniem projektów badawczych
  • Telefoniczna rekrutacja uczestników badania
  • Szkolenie uczestników badania
  • Koordynacja projektu
  • Kontrola ankiet
  • Udział w procesach analizy danych i opracowania raportów

Wymagania na stanowisku:

  • Preferowane osoby uczące się - w trakcie studiów (mile widziani studenci socjologii,  marketingu)
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office (w szczególności bardzo dobra znajomość programu Excel i Power Point)
  • Doskonała znajomość  poprawnej polszczyzny
  • Doświadczenie w obszarze badań marketingowych (np. jako ankieter) będzie dodatkowym atutem
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Komunikatywność
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie i dokładność w zakresie wykonywanych zadań

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy
  • Zatrudnienie na umowę - zlecenie
  • Udział w ciekawych projektach badawczych

Osoby zainteresowane prosimy w ciągu 14 dni o przesłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z numerem referencyjnym na adres: kariera@perspecto.pl lub ISSP Sp. z o.o., ul. Szewska 8, 50 122 Wrocław.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty

dodane przez ISSP