Data ważności ogłoszenia: 2013-07-20 23:00

Telefoniczny Doradca Klienta

Jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym dla naszych Klientów i przyjazną Agencją LeasingTeam Sp. z o. o. działa na rynku polskim jako licencjonowana Agencja Pracy Tymczasowej i Agencja Doradztwa Personalnego od 2004 roku. Jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym dla naszych Klientów i przyjazną Agencją Zatrudnienia dla naszych Pracowników.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: ŁÓDŹnumer ref.: TDK/Łódź/201

Obowiązki zatrudnionej osoby:

- minimalizowanie wskaźnika churnu poprzez realizację zadań zgodnie z procedurami ;
- obsługa rezygnacji z usług i utrzymanie Klienta w tym: obsługa zgłoszeń utrzymaniowych, terminowa obsługa rezygnacji ;
- obsługa telefoniczna Klientów w zakresie produktów i usług Firmy – doradztwo, sprzedaż produktów i usług Firmy;
- weryfikacja i identyfikacja Klientów zgodnie z przyjętymi procedurami utrzymaniowymi;×
- przyjmowanie zamówień i wprowadzanie ich do systemu celem sprawdzenia możliwości technicznych realizacji usług,
- na życzenie Klienta, aktywowanie w systemie usług lub zamówień, informowanie Klienta o oczekiwanym terminie realizacji;
- utrzymanie pozytywnych relacji z klientami.

Oczekiwania wobec kandydatów:
- wykształcenie średnie;
- mile widziane doświadczenie na zbliżonym stanowisku; znajomość technik negocjacyjnych i technik sprzedaży
- znajomość rynku produktów i usług telekomunikacyjnych;
- biegłe posługiwanie się komputerem - znajomość aplikacji MS Office;

- orientacja na wyniki, orientacja na klienta;
- komunikatywność, elastyczność, innowacyjność;
- umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach;
- chęć podnoszenia kwalifikacji;

Oferujemy:
- Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;
- Elastyczny grafik pracy;
- Wynagrodzenie godzinowe + premia adekwatna do wyników sprzedaży;
- Pracę w zespole doświadczonych sprzedawców;
- Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV z zaznaczonym w temacie nr ref. TDK/Łódź/2013  na adres: m.kolenda@leasingteam.pl
W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883) LeasingTeam Sp. z o.o. posiada certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (wpis pod numerem 636).
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

dodane przez rekrutacja