Data ważności ogłoszenia: 2013-01-20 23:55

Płatny staż w dziale targów kariery w Warszawie

Lokalizacja:

Careercon sp. z o.o. Sp. K. zajmuje się organizacją konferencji, targów kariery i targów branżowych. Jesteśmy twórcami eventów dla specjalistów. Co miesiąc widzimy się z tysiącami uczestników, a dzięki nam najlepsze firmy w kraju mają szansę zaprezentować swoje oferty i poznać przyszłych pracowników czy partnerów handlowych.

Przykładowe zadania:·         pozyskiwanie sponsorów, kontrahentów i partnerów biznesowych,·         kontakt z prelegentami i eksertami merytorycznymi,·         promocja wydarzeń w mediach i Internecie,·         przygotowanie targów i materiałów reklamowych,·         kontakt pokonferencyjny z kontrahentami. Wymagania:·         wykształcenie wyższe (mile widziani zaoczni studenci),·         dyspozycyjność poniedziałek-piątek 8.00 – 16.30 (praca związana z wyjazdami, również w weekendy),·         pozytywna energia i nastawienie do pracy,·         komunikatywność,·         dobra organizacja pracy i samodzielność,·         nastawienie na sukces!  Oferujemy:·         atrakcyjne warunki finansowe,·         szkolenia (z zakresu negocjacji, budowania marki, pracy z celem),·         możliwość realizacji własnych pomysłów,·         możliwość realizowania prestiżowych targów na rynku,·         po okresie stażu możliwość awansu i rozwoju kariery w ramach struktury firmy.

Prosimy o składanie aplikacji w formie CV wraz z informacją, dlaczego chciałbyś współpracować właśnie z nami!

 Aplikacje prosimy składać na adres mailowy rekrutacja22@software.com.pl z numerem referencyjnym Careercon/STAŻ w tytule wiadomości. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr.133 poz.883).”

dodane przez rekrutacja