Elektryk/automatyk utrzymania ruchu

Lokalizacja:

Region: śląskie

Zakres obowiązków: Usuwanie awarii maszyn i urządzeń, dokonywanie drobnych modyfikacji maszyn, wykonywanie przeglądów prewencyjnych, tworzenie raportów i uzupełnianie dokumentacji po naprawach.; ; Wymagane umiejętności: SEP 1 KV; umiejętność czytania dokumentacji technicznej; umiejętność pracy pod presją czasu; praktyczna znajomość elektryki, automatyki, pneumatyki i hydrauliki; Inne wymagania: Wykształcenie min. zawodowe, preferowane średnie techniczne (profil elektryk/automatyk). Wymagane doświadczenie w służbach utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej. CV należy przesyłać na adres: info@talentpartners.pl; Typ wykształcenia: techniczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA STAŁA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,500.00
Wynagr. maksymalne: 3,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: do 2 lat

Termin składania podań: 2013-01-16 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-12-17 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 24650@StPr/12/2386

KONTAKT
Firma: Talent partners bojarczuk hubert
Adres: Zwycięstwa 10, 44100 Gliwice
Telefon: .
E-mail: info@talentpartners.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV należy przesyłać na adres: info@talentpartners.pl; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Piechowiak Anna

źródło: EURES