Asystent ds. agrochemicznej obsługi rolnictwa

Region: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: 1)organizacja i nadzór nad pobieraniem próbek gleby z gospodarstw rolnych, 2)przekazywanie wyników badań, instruktaż i opracowanie planów nawozowych, 3)organizowanie programu doradztwa nawozowego. Praca w terenie działania OSCHR Wrocław, stanowisko pracy według zadaniowego systemu pracy, praca na umowę na okres próbny, na 1/2 etatu, narzędzia i materiały pracy: ryczałt samochodowy, telefon. Wymagane dokumenty i oświadczenia: - życiorys i list motywacyjny, - oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, - oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych, - kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie. Termin składania dokumentów: do dnia 27.12.2012r. do godziny 15:00. Miejsce składania dokumentów: Siedziba OSCHR Wrocław w sekretariacie z dopiskiem: "Oferta zatrudnienia w OSCHR Wrocław". Oferta dostępna w sali D; ; Wymagane umiejętności: prawo jazdy kategorii B; obsługa komputera; Inne wymagania: wykształcenie wyższe rolnicze, staż pracy bez znaczenia, doświadczenie w kontaktach z rolnikami, znajomość zagadnień rolniczych, znajomość terenu działania pod kątem produkcji rolnej, prawo jazdy kategorii B, odpowiedzialność i zaangażowanie, dyspozy; Typ wykształcenia: rolnicze

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + NIEPEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,000.00
Wynagr. maksymalne: 1,000.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 20

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie wyższe
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 2013-01-14 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2013-01-01 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 02640@StPr/12/4618

KONTAKT
Firma: Okręgowa stacja chemiczno rolnicza
Adres: Pl. Św. Macieja 5, 50244 Wrocław
Telefon: 71-321-05-87
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: życiorys i list motywacyjny, oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Arian Barbara

źródło: EURES