Sekretarka

Region: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za dwa rodzaje działań. Pierwszym z nich będzie prowadzenie sekretariatu, obsługa korespondencji przychodzącej, wychodzącej, przygotowywanie spotkań w kancelarii oraz biurowa pomoc w bieżącej pracy prawników. Drugim obszarem zadań będzie przygotowywanie zestawień i analiz zamówionych przez Partnerów Kancelarii. Umowa zlecenie, praca 2-2,5 dnia w tygodniu. Kontakt: CV, LM przesłać e-mail: rekrutacja@wiewiorski.pl, oferta dostępna w sali E.; ; Wymagane umiejętności: wysoka kultura osobista; znajomość MS Office; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + NIEPEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 900.00
Wynagr. maksymalne: 900.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 20

WYMAGANIA
Wykształcenie: Edukacja obowiązkowa / wprowadzenie do zawodu
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: do 1 roku
Języki: angielski (fluent);

Termin składania podań: 2013-01-02 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2013-01-02 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 02640@StPr/12/4619

KONTAKT
Kontakt: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu, Grabowska-Górny Jolanta telefon: 71-77-01-705 Gliniana 20-22, 50525 Wrocław
Zgłoszenia: Kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy; Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny; Jezyk aplikacji: polski

źródło: EURES