Akustyk/oświetleniowiec

Region: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: nagłośnienie i oświetlanie imprez kulturalnych w obiekcie RCK i w plenerze i masowych realizacji dźwięków.; ; Wymagane umiejętności: staż pracy 2 lata; umiejetność pracy w zespole; znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu biegłym; komunikatywność; dyspozycyjność; Typ wykształcenia: artystyczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,600.00
Wynagr. maksymalne: 3,000.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Edukacja obowiązkowa / wprowadzenie do zawodu
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: do 2 lat

Termin składania podań: 2012-12-27 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2013-01-01 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 32080@StPr/12/1194

KONTAKT
Firma: Regionalne centrum kultury im. z. herberta w kołobrzegu
Adres: Solna 1, 78100 Kołobrzeg
Telefon: 9435 249 49
E-mail: agata.rybka@rck.kolobrzeg.eu
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: cv; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Rybka Agata

źródło: EURES