Mechanik samochodowy w transporcie ciężkim (ciągniki siodłowe)

Region: łódzkie

Zakres obowiązków: Podstawowe naprawy ciągników siodłowych, naczep, elektryka samochodowa, sprawdzanie stanu technicznego taboru; Inne wymagania: znajomość mechaniki samochodowej ciągników siodłowych z naczepą, doświadczenie zawodowe; Typ wykształcenia: mechaniczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA STAŁA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie zawodowe / praktyki zawodowe

Termin składania podań: 2013-03-11 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-12-12 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 10200@StPr/12/1377

KONTAKT
Firma: Ren-mark transport międzynarodowy
Adres: Praga 12, 95035 Ozorków
Telefon: 42-718-16-57
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Nowacki Maciej

źródło: EURES