Obsługa kina

Region: wielkopolskie

Zakres obowiązków: obsługa kas biletowych, wpuszczenie klientów na salę, przygotowywanie i sprzedaż artykułów spożywczych, utrzymywanie czystości obiektu,; ; Wymagane umiejętności: komunikatywność; aktualna książeczka Sanepidu; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + NIEPEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 6.50
System wynagradzania: godzinowy
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 0

WYMAGANIA
Wykształcenie: Nie określono
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 2012-12-31 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-12-10 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 15
Krajowy nr ref.: 30630@StPr/12/1183

KONTAKT
Firma: Cinema 3d s.a.
Adres: Złotoryjska 63, 59220 Legnica
Telefon: -
E-mail: rekrutacja.leszno@cinema3d.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV ze zdjęciem w temacie - nr ref.: ZLEC/Leszno/2012; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: - -

źródło: EURES