Konsultant ds. monitorowania systemów

Lokalizacja:

Region: śląskie

Zakres obowiązków: - Ogólny zakres obowiązków: Zapewnienie poprawnego funkcjonowania infrastruktury IT ( w razie błędów aplikowania odpowiednich procedur). Nadzór i utrzymanie systemów oraz serwisów informatycznych. Przyjmowanie, rejestrowanie i klasyfikacja zgłoszeń klienta. Eskalacja incydentów i kontakt z innymi zespołami. Udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych procedur związanych z nadzorem infrastruktury. - Wynagrodzenie: 4000 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny. Po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca: 7:00-19:00, 19:00-7:00 + soboty, niedziele. Wymagane wykształcenie minimum policealne. DOświadczenie zawodowe nie jest wymagane -> istnieje możliwość przeszkolenia. Wymagana znajomość języka francuskiego w mowie w stopniu bardzo dobrym (minimum B2) oraz w piśmie w stopniu dobrym. Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail: marta.kowalska@cyclad.pl; ; Wymagane umiejętności: Podstawowa obsługa komputera; Inne wymagania: Wymagane wykształcenie minimum policealne. DOświadczenie zawodowe nie jest wymagane -> istnieje możliwość przeszkolenia. Wymagana znajomość języka francuskiego w mowie w stopniu bardzo dobrym (minimum B2) oraz w piśmie w stopniu dobrym.; Typ wykształcenia: inne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 4,000.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie techniczne pomaturalne
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 2012-12-20 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-11-20 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 7
Krajowy nr ref.: 24690@StPr/12/2757

KONTAKT
Firma: Cyclad spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Adres: Katowice , 40004 Katowice
Telefon: -
E-mail: marta.kowalska@cyclad.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV - Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail: marta.kowalska@cyclad.pl ------> Osoby zainteresowane mogą przesyłać swoje CV napisane w jednym z języków: polski lub angielski lub francuski.; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Kowalska Marta

źródło: EURES