Asystent Kupcja w Dziale Zakupów

Centrala sieci sklepów Intermarche poszukuje kandydatów na stanowsko Asystenta Kupca w Dziale Zakupów (Tradycja)

Główne zadania:

  • Udział w uzyskiwaniu zabudżetowanych targetów poprzez przeprowadzanie promocji cenowych i gazetkowych
  • Dokonywanie bieżących analiz sprzedaży oraz raportowanie o poziomie obrotów
  • Gromadzenie informacji o rynku, dostawcach i oferowanym przez nich asortymencie
  • Negocjowanie pozakontraktowych budżetów

Wymagania:

  • Zmysł handlowy (mile widziana znajomość rynku mięsnego)
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i zdolności negocjacyjne
  • Dynamizm działania oraz zaangażowanie w realizację zadań
  • Dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office (głównie MS Excel)
  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat, preferowany kierunek studiów: technologia żywności lub pokrewny)

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w rozwijających się strukturach
  • Przyjazną atmosferę pracy i ciekawy pakiet socjalny
  • Możliwości rozwoju zawodowego w ramach Grupy Muszkieterów

dodane przez m_paszek