Junior Graphic Designer

Strona www: healthway.pl
Lokalizacja:

HealthWay to pierwsza w Polsce agencja marketingu full service, wyspecjalizowana w obsłudze podmiotów działających na rynku ochrony zdrowia. Naszą misją jest znajdowanie drogi do wzrostu wartości produktów i firm naszych klientów z poszanowaniem prawa pacjentów oraz środowiska medycznego do rzetelnej informacji na temat dostępnych możliwości diagnostycznych i terapeutycznych.

W związku z powiększaniem zespołu poszukujemy osób z otwartym umysłem, inteligentnych, kreatywnych, odpowiedzialnych i nastawionych na rozwój na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • tworzenie koncepcji kreatywnych i ich adaptacji na różne nośniki dla potrzeb kampanii promocyjnych dla obecnych i przyszłych klientów Agencji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (ASP lub pokrewne) lub student IV/V roku
  • znajomość pakietu CS5
  • umiejętność szybkiego szkicowania pomysłów
  • wyobraźnia, kreatywność, inicjatywa
  • zaangażowanie i chęć doskonalenia się
  • mile widziana znajomość  języka angielskiego
  • mile widziana znajomość zasad pracy dla branży farmaceutycznej

Oferujemy:

  • jasną ścieżkę kariery, wspartą systemem szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz elastyczne możliwości rozwoju w strukturach Agencji
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • udział w ciekawych, niepowtarzalnych projektach dla wiodących marek z rynku ochrony zdrowia
  • dużą samodzielność i swobodę przy realizacji powierzanych zadań
  • dobrą atmosferę pracy i inspirujące otoczenie

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny opisujący, dlaczego to Państwo powinni dołączyć do zespołu HealthWay oraz opcjonalnie referencje prosimy przesyłać na adres: praca@healthway.pl, w tytule e-maila wpisując „Junior Art Designer”. Źle oznaczone aplikacje będą odrzucane.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z USTAWĄ z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)'.

dodane przez healthway