Monter izolacji i oblachowania na statkach

Region: pomorskie

Zakres obowiązków: Umiejętność samodzielnego układania izolacji ,oblachowania, wyposażenia okrętowego , umiejętność czytania rysunków techniczych ,umiejętność wykonywania obmiaru pomieszczenia rurociągów i wykonywania elementów do montażu.; Inne wymagania: Wymagania: Umiejętność montażu izolacji, oblachowania, wyposażenia na statkach. Znajomość języka ukraińskiego na poziomie komunikatywnym. Miejsce pracy: Teren UE. Kontakt tel. 58 309 91 87 lub 664 376 193.;

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,450.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40
Zapewnienie zakwaterowania
Pokrycie kosztów podróży

WYMAGANIA
Języki: ukraiński (fluent);

Termin składania podań: 2012-11-05 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2013-01-01 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 22610@StPr/12/4395

KONTAKT
Firma: Technoinstal sp.z o. o.
Adres: 11 listopada 9, 80180 Gdańsk
Telefon: .
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: Wymagania: Umiejętność montażu izolacji, oblachowania, wyposażenia na statkach. Znajomość języka ukraińskiego na poziomie komunikatywnym. Miejsce pracy: Teren UE. Kontakt tel. 58 309 91 87 lub 664 376 193.; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: TECHNOINSTAL Sp z o o Gdańsk

źródło: EURES