Monter izolacji

Region: pomorskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie montażu izolacji cieplnej oraz izolacji P.POŻ.; Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie średnie techniczne, minimum 2 letnie doświadczenia zawodowe na stanowisku montera izolacji, komunikatywna znajomość języka ukraińskiego. tel 880 021 085; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,800.00
Wynagr. maksymalne: 2,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Edukacja obowiązkowa / wprowadzenie do zawodu
Doświadczenie: do 2 lat
Języki: ukraiński (fluent);

Termin składania podań: 2012-10-31 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-12-10 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 2
Krajowy nr ref.: 22610@StPr/12/4296

KONTAKT
Firma: Grushkevych oleksandr
Adres: Gospody 5c/60/33, 80344 Gdańsk
Telefon: 880021085
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: Wymagania: wykształcenie średnie techniczne, minimum 2 letnie doświadczenia zawodowe na stanowisku montera izolacji, komunikatywna znajomość języka ukraińskiego. tel 880 021 085; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Oleksander Grushkevych Gdańsk

źródło: EURES