Kierownik operacji technicznych (elektromechanik)- wymagane doświadczenie zawodowe oraz biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.pracodawca zapewnia samochód służbowy. praca na terenie gm. kłodawa . kontakt e-mail: pl-job@mic.be

Region: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Organizacja pracy w biurze i w hali produkcyjnej, skompletowanie zespołu pracowników, kontrola i hnadzór techniczny, nadzór nad organizacjią produkcji, wsparcie klientów; Typ wykształcenia: mechaniczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA STAŁA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 5,000.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie wyższe
Języki: angielski (fluent); niemiecki (fluent);

Termin składania podań: 2012-11-21 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-10-22 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 30090@StPr/12/1015

KONTAKT
Firma: Tmco sp. z o.o.
Adres: Pierwszej Brygady 35, 73110 Stargard Szczeciński
Telefon: 918871044
E-mail: pl-job@mic.be
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: cv i list motywacyjny; Jezyk aplikacji: angielski
Dodatkowe informacje: Głowińska Anna

źródło: EURES