Elektromonter

Region: lubuskie

Zakres obowiązków: prace elektryczne przy produkcji, utrzymanie ruchu, konserwacja. montaż maszyn i urządzeń; ; Wymagane umiejętności: UPRAWNIENIA ELEKTRYCZNE DO 1KV; prawo jazdy kat. B; Inne wymagania: mile widziane uprawnienia elektryczne powyżej 1KV; Typ wykształcenia: elektryczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,800.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: do 2 lat

Termin składania podań: 2012-11-18 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-11-01 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 2
Krajowy nr ref.: 08610@StPr/12/2098

KONTAKT
Firma: Bis mainserv spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Adres: AUGUSTÓWKA 30, 02981 Warszawa
Telefon: 957524309 , 664703751
E-mail: miroslaw.kalarus@bbis.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV, dokumenty potwierdzające uprawnienia, telefonicze umówienie spotkania; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Kalarus Mirosław

źródło: EURES