Data ważności ogłoszenia: 2012-11-30 00:00

Asystent Managera Projektu

Lokalizacja:

możliwość awansu po 3-miesięcznym okresie próbnym

Wydawnictwo Software Media sp. z o. o. S.K. to młoda, ale ugruntowana marka magazynów z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa komputerowego. Wydajemy tygodniki, dwutygodniki i miesięczniki - magazyny online dla klientów anglojęzycznych, dzięki czemu jesteśmy dostępni na całym świece. Głównymi naszymi odbiorcami sa osoby ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Europy Zachodniej i Indii.
Software Media to również szkolenia dla specjalistów z branży IT prowadzone przez Profe  W związku z nowopowstającym projektem wydawniczym poszukujemy silnie zmotywowanych kandydatów stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
- pozyskiwanie autorów artykułów i wydawanie magazynów,
- organizowanie promocji magazynu i prenumeraty,
- nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z kontrahentami,
- aktywna sprzedaż powierzchni reklamowej,
- rozbudowywanie bazy czytelników,
- współpracowanie z grafikami.

Oczekiwania:
- bardzo dobra znajomość angielskiego,
- umiejętność praktycznego korzystania z Internetu,
- komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,
- energiczność  i otwarty umysł.

Oferujemy:
- pracę w młodym, kreatywnym zespole,
- zdobycie doświadczenia w renomowanym wydawnictwie,
- pracę z celem nastawioną na realizację wyników,
- dużą autonomię w działaniu,
- możliwość awansu po 3-miesięcznym okresie próbnym.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV rekrutacja29@software.com.pl
Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883).

dodane przez rekrutacja29