Koordynator Obiektów

Region: Województwo podkarpackie
Miejsce pracy: Łańcut

Muzeum Zamku w Łańcucie poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

·         Zapewnienie funkcjonowania obiektów zgodnie z aktualnie funkcjonującymi procedurami

·         Współpraca z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego w zakresie realizacji oczekiwanych wskaźników

·         Odpowiedzialność za kontakty z klientami wynajmującymi powierzchnie obiektów w zakresie negocjowania umów oraz monitorowania poziomów wykonywanych prac

·         Ciągły monitoring i pomiar wskaźników ekonomicznych (analiza kosztów, przychodów)

·         Monitoring i prowadzenie projektów optymalizujących koszty eksploatacyjne

·         Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby organizacji

Oczekiwania od kandydatów:

·         Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki to: ekonomia, zarządzanie)

·         Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w instytucjach kulturalnych

·         Bardzo dobra praktyczna znajomość MS Office

·         Umiejętności analityczne

·         Otwartość na kontakty z innymi

·         Organizacja pracy własnej oraz samodzielność

·         Inicjatywa i pewność w działaniu

·         Komunikatywność

Oferujemy:

·         Pracę na umowę o pracę w pełnym wymiarze

·         Samodzielne stanowisko

·         Możliwość nauki i rozwoju

·         Pracę w miłej atmosferze

Wszystkich zainteresowanych kandydatów spełniających przedstawione wymagania zapraszamy do przesłania aplikacji CV wraz z listem motywacyjnym i przesłanie na adres internetowy:

office@human-asset.pl

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Informujemy, iż rozpatrywane będą wyłącznie aplikacje zawierające następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonych przez Human-Asset (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 r., nr 101. poz. 926, ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych osobowych.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana w każdym czasie. W każdym czasie zachowuje Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz aktualizacji.

dodane przez HumanAsset