Hostessa Trójmiasto

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

 Dla naszego Klienta, firmy z branży tytoniowej, poszukujemy osoby na stanowisko: Hostessa Miejsce pracy: Trójmiastonr ref: H/08/G/w33

Opis stanowiska:

  • Informowanie pełnoletnich osób palących o niepublicznych konkursach, programach oraz promocjach konsumenckich wyrobów tytoniowych;
  • Informowanie pełnoletnich osób palących o markach wyrobów tytoniowych;
  • Zbieranie danych osobowych konsumentów zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych;
  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań;
  • Wspieranie przedstawicieli handlowych;
  • Dystrybuowanie materiałów reklamowych wśród pełnoletnich osób palących;
  • Rozliczenie się z powierzonych materiałów marketingowych;
  • Realizowanie wszystkich wymienionych wyżej działań;
 Wymagania:
  • Aktualna książeczka sanepidowska;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Miła aparycja;
  • Dyspozycyjność;
  • Znajomość środowiska MS Office;
  • Zdolności komunikacyjne;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku hostessy;
  • Mile widziani studenci studiów zaocznych
 Oferujemy:
  • Umowę zlecenie;
  • Praca od poniedziałku do piątku po ok. 7 godzin dziennie;
  • Przewidywany okres zatrudnienia: 5 miesięcy (1 września do 31 stycznia)
  • Praca w Trójmieście;
  • Atrakcyjna stawka wynagrodzenia: ok. 17,50zł brutto/h
 Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania cv ze zdjęciem na adres: bogna.borawska@adecco.pl
W temacie maila proszę wpisać nr referencyjny oferty.
Na CV prosimy o dopisanie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych”

dodane przez Adecco2012