Pracownik biurowy - księgowa (praca w niemczech)

Lokalizacja:

Region: śląskie

Zakres obowiązków: Księgowanie dokumentów budów w programie FK i terminowe przekazywanie ich do przetworzenia w biurze rachunkowym, prowadzenie wymaganych rejestrów (należności i zobowiązań). Wykonywanie innych prac biurowych przypisanych do stanowiska oraz zleconych przez kierownika oddziału. Wynagrodzenie: 2.500 euro brutto. Umowa o pracę na czas określony (12 miesięcy). Praca na pełny etat. Praca: 8:00-16:00. Wymagania: średnie lub wyższe ekonomiczne, doświadczenie nie jest wymagane przy wykształceniu kierunkowym lub ukończonych kursach dla księgowych. Umiejętność pracy na komputerze, umiejętność prowadzenie korespondencji oraz organizacji pracy na powierzonym stanowisku. Kontakt mailowy: a_i_r@poczta.onet.pl. Praca w Niemczech (Monachium) - Oddział Zagraniczny Spółki.; ; Wymagane umiejętności: Sprawna organizacja pracy; Obsługa komputera; Inne wymagania: Wymagania: średnie lub wyższe ekonomiczne, doświadczenie nie jest wymagane przy wykształceniu kierunkowym lub ukończonych kursach dla księgowych. Umiejętność pracy na komputerze, umiejętność prowadzenie korespondencji oraz organizacji pracy na powie; Typ wykształcenia: ekonomiczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40
Zapewnienie zakwaterowania

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie wyższe
Kwalifikacje: Tak
Języki: niemiecki (fluent);

Termin składania podań: 2012-09-09 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-11-01 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 24690@StPr/12/1849

KONTAKT
Firma: "a&r" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Adres: Katowice , 40301 Katowice
Telefon: 32-201-08-41
E-mail: a_i_r@poczta.onet.pll
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV - Kontakt mailowy: a_i_r@poczta.onet.pl; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Droś Barbara

źródło: EURES