Hydraulik

Lokalizacja:

Region: śląskie

Zakres obowiązków: -Montaż instalacji sanitarnych, grzewczych, CO, wykonywanie instalacji kanalizacyjnych, naprawianie awarii, udrażnianie rur. - Wynagrodzenie: 2500 złoty brutto. Umowa o pracę na czas określony: 1 rok. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca: 7:00-15:00. Wymagane doświadczenie zawodowe na stanowisku hydraulika (od 3 lat). Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny w godzinach 7:00-15:00.; ; Wymagane umiejętności: Znajomość rysunku technicznego; Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe na stanowisku hydraulika (od 3 lat).; Typ wykształcenia: inne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie zawodowe / praktyki zawodowe
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: od 2 do 5 lat

Termin składania podań: 2012-09-09 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-08-09 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 2
Krajowy nr ref.: 24690@StPr/12/1848

KONTAKT
Firma: Stanger michał doniec
Adres: Katowice , 40326 Katowice
Telefon: 32 778-31-67
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV - Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny w godzinach 7:00-15:00; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Lusawa Marek

źródło: EURES