Pracownik ds. inwestycji i remontów

Region: wielkopolskie

Zakres obowiązków: wyksz.średnie (budownictwo), min. 1 rok pracy związany z procesami projektowania lub nadzoru nad realizacją remontów w budynkach, umiejętność obsługi pakietu MS Office, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych, umiejętność współpracy, komunikatywność, rzetelność, umiejętność planowania i organizowania własnej pracy. Zapewnienie nadzoru nad prawidłowym przebiegiem wszelkich procesów projektowych i realizacyjnych związanych z remontami w budynkach podległych jednostkom organizacyjnym ZUS.; Typ wykształcenia: inne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,000.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne

Termin składania podań: 2012-08-22 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-09-01 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 30170@StPr/12/1450

KONTAKT
Firma: Zus zakład ubezpieczeń społecznych o/ostrów wlkp.
Adres: Wysocka 1, 63400 Ostrów Wielkopolski
Telefon: -
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: LM, CV, kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie. Wymagana własnoręcznie podpisana klauzula o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Termin składania podań 22.08.2012r.; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: - -

źródło: EURES