Samodzielny pracownik przy budowie sieci wodociągowej i przyłączy wodociągowych

Lokalizacja:

Region: śląskie

Zakres obowiązków: zakładanie instalacji wodociągowych zewnętrznych, praca przy i w wykopach wodno-kanalizacyjnych, montaż przyłączy wodociągowych; ; Wymagane umiejętności: kurs zgrzewacza PE; Inne wymagania: kontakt telefoniczny i umówienie się na spotkanie z pracodawcą bądź kontakt mailowy (przesłanie CV z numerem telefonu) na adres: profil@profil-pw.pl; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,500.00
Wynagr. maksymalne: 3,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: do 2 lat

Termin składania podań: 2012-09-07 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-08-08 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 3
Krajowy nr ref.: 24650@StPr/12/1629

KONTAKT
Firma: Profil rcg mrozińska maria
Adres: Jana Majewskiego 318, 42530 Dąbrowa Górnicza
Telefon: 515-101-474
E-mail: profil@profil-pw.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV z numerem telefonu; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Mroziński Sławomir

źródło: EURES