Brukarz

Lokalizacja:

Region: śląskie

Zakres obowiązków: - Układanie kostki brukowej. - 9 zł brutto/h. Umowa zlecenie (1 m-c), potem umowa o pracę tymczasową. - Praca: 1 zmiana w godzinach 6:00-16:00 (do uzgodnienia) + soboty. Wymagane doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku. Kontakt osobisty, telefoniczny (9:00-16:00) lub meilowy.; ; Wymagane umiejętności: Umiejętność układania kostki brukowej; Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 9.00
System wynagradzania: godzinowy
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Edukacja obowiązkowa / wprowadzenie do zawodu
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 2012-09-07 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-08-08 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 24690@StPr/12/1829

KONTAKT
Firma: Kariera service olaf lisowski
Adres: Józefowska 6/pok. 40, 40144 Katowice
Telefon: 531-316-588
E-mail: rekrutacja@karieraservice.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV- Kontakt osobisty, telefoniczny lub meilowy.; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: LISOWSKI OLAF

źródło: EURES