Kierowca z uprawnieniami do kierowania samochodem ciężarowym

Lokalizacja:

Region: śląskie

Zakres obowiązków: Dostarczanie zamówionych towarów do klienta (napoje, alkohole, soki); ; Wymagane umiejętności: książeczka sanepidowska; prawo jazdy kat. C - kurs; Inne wymagania: Wykształcenie min zawodowe, prawo jazdy kat. C, badania lekarskie i psychologiczne, kurs na przewóz rzeczy, ks. sanepid, min. 1 rok doświadczenia jako kierowca samochodu powyżej 3,5 tony, umiejętność pracy w zespole, miejsce pracy: Tychy; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie zawodowe / praktyki zawodowe
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 2012-08-24 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-08-08 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 24770@StPr/12/1681

KONTAKT
Firma: Rumtex sp. z o. o.
Adres: Tychy , 43100 Tychy
Telefon: 33 873 44 10
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: -; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Bartel Małgorzata

źródło: EURES