Grafik komputerowy

Lokalizacja:

Region: śląskie

Zakres obowiązków: projektowanie graficzne na potrzeby firmy, obsługa graficzna zleceń, kontakt z klientem (uzgadnianie szczygółów do wydruku); Typ wykształcenia: informatyczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA STAŁA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,000.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie wyższe
Doświadczenie: do 2 lat
Języki: angielski (fluent);

Termin składania podań: 2012-09-30 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-10-01 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 24160@StPr/12/1279

KONTAKT
Firma: Anro firma poligraficzno handlowa anna rotarska
Adres: Siewierska 196 c, 42400 Zawiercie
Telefon: 326724248
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: cv; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Celińska Leokadia

źródło: EURES