Ślusarz galanterii metalowej

Region: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: produkcja i montaż ogrodzeń kutych, z siatki i panelowych; ; Wymagane umiejętności: umiejętność składania i montowania elementów metalowych; wykształcenie zasadnicze zawodowe o kierunku ślusarz; Inne wymagania: minimum 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w produkcji ogrodzeń; Typ wykształcenia: mechaniczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie zawodowe / praktyki zawodowe
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 2012-09-07 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-08-08 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 32110@StPr/12/0394

KONTAKT
Firma: Ogrodzenia konstrukcje stalowe adam górecki
Adres: Tanowska 18, 72010 Police
Telefon: 695 906 982
E-mail: adam.ogrodzenia@gmail.com
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: świadectwo pracy; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Górecki Adam

źródło: EURES

Komentarze
Ostatnie:
10.05.2013 20:11
Dodał(a): ~rolki
Witam serdecznie wszystkich. Chciałabym ostrzec Państwa przed firmą Pana Adama G. ogłaszającej się tutaj. Zostałam perfidnie oszukana jako jego klientka. Zleciłam zrobienie całego ogrodzenia domu, wpłaciłam wymaganą kaucję i co....i nic. Dziury wykopane, a ja wciąż czekam aż choćby jedna cegiełka była postawiona. Wciąż słyszałam że dziś nie ma czasu, i tak już kilka tygodni. Kiedy za nie wywiązanie się z umowy zażądałam zwrotu kaucji zostałam zwyczajnie spławiona z niczym. Uważajcie!!!