Nauczyciel przedmiotów zawodowych - użytkowanie komputerów

Region: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Praca z młodzieżą.; ; Wymagane umiejętności: przygotowanie pedagogiczne; Inne wymagania: Trzy lata doświadczenia w obsłudze specjalistycznych programów komputerowych używanych w przedsiębiorstwach wiertniczych.; Typ wykształcenia: inne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + NIEPEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 493.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 4

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie wyższe
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 2012-08-20 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-09-01 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 30190@StPr/12/1027

KONTAKT
Firma: Zespół szkół im. stanisława staszica w pile
Adres: Al. Powstańców Wlkp. 18, 64920 Piła
Telefon: 67 210-52-85
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Thomas Urszula

źródło: EURES