Grafik komputerowy

Region: małopolskie

Zakres obowiązków: Projektowanie stron www, tworzenie grafiki do prezentacji multimedialnych i animacji, kreatywne projektowanie znaków firmowych, przygotowywanie materiałów drukowanych, wymagana znajomość pakietów Adobe, perfekcyjna znajomość Photoshop i Illustrator, minimum 15 projektów w portfolio (strony WWW), minimum 2 lata doświadczenia lub bogate portfolio, umiejętność projektowania pod kątem Internetu, kreatywność, zmysł estetyczny- warunek konieczny znajomość trendów w zakresie designu, wiedza na temat tworzenia systemów identyfikacji wizualnej oraz logo (potwierdzona portfolio); Inne wymagania: Min. 2 lata doświadczenia lub bogate portfolio, wymagana znajomość pakietów Adobe, perfekcyjna znajomość Photoshop i Illustrator, minimum 15 projektów w portfolio (strony WWW), minimum 2 lata doświadczenia lub bogate portfolio, umiejętność projektow;

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Doświadczenie: do 2 lat

Termin składania podań: 2012-09-06 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-08-07 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 12650@StPr/12/1328

KONTAKT
Firma: Digital word, dawid krężel
Adres: Kunegundy 7/7, 33300 Nowy Sącz
Telefon: 505-023-272
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Krężel Dawid

źródło: EURES