Piekarz ciastowy i piecowy

Lokalizacja:

Region: śląskie

Zakres obowiązków: sporządzanie ciasta wg receptur, obsługa pieca wsadowego i pieca obrotowego, kontakt telefoniczny lub osobisty w godz. 8.00-14.00; Inne wymagania: Wymagane min. 5 lat stażu pracy.; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie zawodowe / praktyki zawodowe

Termin składania podań: 2012-11-30 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-08-07 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 24160@StPr/12/1264

KONTAKT
Firma: Z.p.u.h."mach" marian chmurski
Adres: Żelazna 36, 42400 Zawiercie
Telefon: 326716256
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: cv; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Szczepańczyk Lidia

źródło: EURES