Nauczyciel języka angielskiego

Lokalizacja:

Region: śląskie

Zakres obowiązków: nauczanie języka angielskiego w przedszkolu, praca na umowę zlecenie, kontakt z pracodawcą wyłącznie telefoniczny CV na adres: biuro@akademiamalucha.net.pl; Inne wymagania: Wymagany min. roczny staż pracy z dziećmi.; Typ wykształcenia: pedagogiczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 10.00
System wynagradzania: godzinowy
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie wyższe

Termin składania podań: 2012-09-06 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-08-07 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 24160@StPr/12/1269

KONTAKT
Kontakt: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu, Pilarczyk Tatiana telefon: 326721179 11 Listopada 2, 42400 Zawiercie
Zgłoszenia: Kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy; Wymagane dokumenty: cv; Jezyk aplikacji: polski

źródło: EURES