Lektor języka angielskiego

Region: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: praca z dziećmi; ; Wymagane umiejętności: przygotowanie pedagogiczne; predyspozycje do pracy z dziećmi; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,500.00
System wynagradzania: godzinowy
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie wyższe
Kwalifikacje: Tak
Języki: angielski (fluent);

Termin składania podań: 2012-08-31 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-09-01 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 3
Krajowy nr ref.: 26110@StPr/12/0727

KONTAKT
Firma: Centrum edukacji- szkoła języków obcych- arkana
Adres: Okulickiego 16/26, 37450 Stalowa Wola
Telefon: 506-138-791
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: ---; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Kokoszka Zbigniew

źródło: EURES