Konserwator

Region: pomorskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie przeglądów, konserwacji i napraw w zakresie robót ślusarskich, hydrauliczych, szklarskich i malarskich. Kontrolowanie instalacji elektrycznych i osprzętu zgodnie z przepisami BHP, p.poż. i SEP, prowadzenie samochodu służbowego.; ; Wymagane umiejętności: prawo jazdy kat. B; SEP do 1 KV; Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie zawodowe, uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV, prawo jazdy kat. B, umiejętność wykonywania drobnych napraw, konserwacji urządzeń wodno-kanalizacyjnych, energetycznych, mebli i innych elementów wyposażenia, umiejętność posługi; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + NIEPEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,000.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 20

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie zawodowe / praktyki zawodowe
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 2012-08-24 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-08-07 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 22610@StPr/12/2885

KONTAKT
Firma: Zarząd dróg i zieleni w gdańsku
Adres: Partyzantów 36, 80254 Gdańsk
Telefon: 58 341 20 41
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: Wymagania: wykształcenie zawodowe, uprawnienia elektryczne sep do 1 kV, prawo jazdy kat. B, umiejętność wykonywania drobnych napraw, konserwacji urządzeń wodno-kanalizacyjnych, energetycznych, mebli i innych elementów wyposażenia, umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami, umiejętność szpachlowania i malowania ścian. Praca na 1/2 etetu. Miejsce pracy: Gdańsk. Kontakt osobisty: złożyć dokumenty: CV, list motywacyjny, świadectwo ukończenia szkoły, kserokopia dokumentacji potwierdzających dodatkowe kwalifikacje, oświadczenie kandydata o niekaralności i o stanie zdrowia; na adres: Gdańsk, ul. Partyzantów 36.; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: ZDiZ Gdańsk

źródło: EURES