Nauczyciel przedmiotów zawodowych w zakresie drogownictwa

Region: małopolskie

Zakres obowiązków: teoretyczna nauka zawodu, przedmioty: drogi i ulice, zarządzanie drogami, inżynieria komunikacyjna, zajęcia specjalistyczne; ; Wymagane umiejętności: obsługa komputera; Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na stanowisku nauczyciela; Typ wykształcenia: techniczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + NIEPEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,204.78
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 13

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie wyższe
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 2012-08-31 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-09-01 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 12010@StPr/12/0554

KONTAKT
Firma: Zespół szkół nr2 im. stanisława konarskiego w bochni/krysiak aneta
Adres: Stasiaka 1, 32700 Bochnia
Telefon: 14 612-27-30
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV, uprawnienia potwierdzające kwalifikacje; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Nowak Anna

źródło: EURES