Kierownik działu zaopatrzenia

Region: opolskie

Zakres obowiązków: Zarządzanie działem zaopatrzenia, współtworzenie strategii zakupowej względem dostawców, zapewnienie dostępności materiałów i komponentów do produkcji zgodnej z planami produkcyjnymi i handlowymi, poszukiwanie alternatywnych źródeł zaopatrzenia i współpraca z dostawcami w kraju i za granicą, negocjacje cen i warunków dostaw, sporządzanie kalkulacji i wycen, sporządzanie analiz rynków, trendów cenowych oraz poszukiwanie możliwości obniżania kosztów zakupowych, organizacja i weryfikacja dokumentów zakupowych, monitorowanie rynku komponentów do produkcji, analiza i zapobieganie ryzykom zakupowym.; Inne wymagania: wykształcenie wyższe, min. 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym związanym z procesami zaopatrzenia optymalnie w branży meblarskiej/oświetleniowej/wyposażenia wnętrz lub pokrewnej, rozwinięta znajomość technik i umiejętności prowadzenia sku;

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 3,000.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

Termin składania podań: 2012-08-31 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-08-06 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 16070@StPr/12/1511

KONTAKT
Kontakt: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie, ŚLEZIAK JOANNA telefon: 77 448 99 38 email: j.sleziak@pup.nysa.pl Słowiańska 19, 48300 Nysa
Zgłoszenia: Kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy; Wymagane dokumenty: Kandydatów spełniających oczekiwania zapraszamy do składania aplikacji, z adnotacją : Specjalista ds. Zaopatrzenia w temacie wiadomości na adres: praca@hlt.pl z umieszczonym dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w aplikacji dla potrzeb rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. nr 133, poz. 883).; Jezyk aplikacji: polski

źródło: EURES