Dyrektor ds. produkcji

Region: opolskie

Zakres obowiązków: Zarządzanie i kontrola działań produkcyjnych, od materiałów wejściowych do wyniku produkcji w celu realizacji planu biznesowego przedsiębiorstwa, optymalizacja technologii, procesów i standardów produkcji, zarządzanie procesami logistycznymi, optymalizacja procesów logistycznych, kierowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu, logistyka i nadzór nad realizacją zadań podwykonawców , tworzenie procedur, regulaminów, systemu premiowania oraz ich kontrola i rozliczanie, nadzór nad analizą kosztową w zakresie produkcji i logistyki, kontrola jakości wyrobów i półproduktów, współpraca z działem rozwoju, utrzymanie parku maszynowego w gotowości do produkcji, realizacja budżetu w dziale logistyki, rekrutacja pracowników we współpracy z działem HR.; Inne wymagania: wykształcenia wyższego technicznego, mechanicznego, minimum 5- letniego doświadczenia w zakresie zarządzania produkcją, doświadczenia w dziale kontroli jakości oraz w logistyce, umiejętności kierowania zespołem i delegowania zadań, umiejętności skute;

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 4,000.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

Termin składania podań: 2012-08-31 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-08-06 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 16070@StPr/12/1508

KONTAKT
Kontakt: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie, ŚLEZIAK JOANNA telefon: 77 448 99 38 email: j.sleziak@pup.nysa.pl Słowiańska 19, 48300 Nysa
Zgłoszenia: Kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy; Wymagane dokumenty: Kandydatów spełniających oczekiwania zapraszamy do składania aplikacji, z adnotacją : Dyrektor ds. Produkcji i Logistykiw temacie wiadomości na adres: praca@hlt.pl z umieszczonym dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w aplikacji dla potrzeb rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. nr 133, poz. 883).; Jezyk aplikacji: polski

źródło: EURES