Projektant -sprzedawca

Region: opolskie

Zakres obowiązków: obsługa klienta, doradztwo -pomiary, projekty i aranżacje pom.kuchennych,dbałość o pozytywny wizerunek firmy i studia; ; Wymagane umiejętności: Prawo jazdy kategorii B; Inne wymagania: obsługa programów graficznych typu CAD, * komunikatywność, samodzielność oraz odpowiedzialność * zmysł plastyczny* prawo jazdy kat.B, umiejętność czytania rysunku technicznego Mile widziane * doświadczenie w wykonywaniu aranżacji mebli kuchennych *; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,700.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Edukacja obowiązkowa / wprowadzenie do zawodu
Kwalifikacje: Tak
Języki: angielski (notions); niemiecki (notions);

Termin składania podań: 2012-09-02 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-08-03 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 16610@StPr/12/2918

KONTAKT
Firma: Tatus- andrzej tatus
Adres: Horoszkiewicza 6, 45301 Opole
Telefon: --
E-mail: info@tatus-kuchnie.eu
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: skierowanie z pup, CV; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Tatus Andrzej

źródło: EURES