Programista java

Region: opolskie

Zakres obowiązków: wsparcie przy emplementacji aplikacji Java 2 Enterprise Edition (J2EE) oraz programów uzytkowych w Java, opartych na desktopie, praca w godz.8-16; Inne wymagania: wykształcenie informatyczne lub pokrewne-również studenci ostatnich lat, znajomość zintegrowanego środowiska programistycznego przeznaczonego do tworzenia aplikacji w Java (IDE), np, .Eclipse, dobra znajomośc języka niemieckiego w mowie i piśmie, chę; Typ wykształcenia: inne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 3,600.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Edukacja obowiązkowa / wprowadzenie do zawodu

Termin składania podań: 2012-09-03 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-10-01 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 5
Krajowy nr ref.: 16610@StPr/12/2922

KONTAKT
Firma: Opta data
Adres: Katedralna 8, 45007 Opole
Telefon: 510 439 190
E-mail: m.komarek@optadata-gruppe.de
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: skierowanie z pup, cv,list motywacyjny przesłać drogą elektroniczną; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Komarek Mariola

źródło: EURES