Gipsiarz, malarza, płytkarz

Lokalizacja:

Region: śląskie

Zakres obowiązków: - Gipsowanie, malowanie, układanie płytek. Praca na terenie woj. śląskiego. - Wynagrodzenie: 1500 złoty brutto. Praca na umowę o pracę na okres próbny do trzech miesięcy z możliwością przedłużenia. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca: 8:00-16:00. Wymagania: Wskazana praktyka zawodowa. Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny w godzinach: 8:00-17:00.; ; Wymagane umiejętności: Umiejętność gipsowania; Umiejętność kafelkowania, układania płytek; Umiejętność malowania; Inne wymagania: Wymagania: Wskazana praktyka zawodowa.; Typ wykształcenia: inne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie zawodowe / praktyki zawodowe
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 2012-09-07 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-08-07 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 3
Krajowy nr ref.: 24690@StPr/12/1812

KONTAKT
Firma: Firma handlowo-usługowa krom krzysztof romańczyk nazwa skrócona: f.h.u. krom krzysztof romańczyk
Adres: Katowice , 40674 Katowice
Telefon: 601-932-802
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV - Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny w godzinach: 8:00-17:00; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Romańczyk Krzysztof

źródło: EURES