Magazynier operator wózków jezdniowych

Region: lubelskie

Zakres obowiązków: Rozładunek palet z cukrem z samochodów. Wysokie składowanie opakowań cukru BIG BAG 5 rzędów ok. 6m. Załadunek palet z cukrem na samochody.; ; Wymagane umiejętności: BADANIA EPIDEMIOLOGICZNO-SANITARNE; Praca na wysokości; OBSŁUGA WÓZKÓW JEZDNIOWYCH; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + NIEPEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 0

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie zawodowe / praktyki zawodowe
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: do 2 lat

Termin składania podań: 2012-09-07 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-09-20 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 6
Krajowy nr ref.: 06630@StPr/12/1599

KONTAKT
Kontakt: Miejski Urząd Pracy w Lublinie, Erdman Kinga telefon: 46665200 Niecała 14, 20080 Lublin
Zgłoszenia: Kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy; Wymagane dokumenty: Skierowanie i CV; Jezyk aplikacji: polski

źródło: EURES