Mechanik samochodów ciężarowych

Region: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: Naprawa pojazdów ciężarowych. Praca w godz. od 07:00 do 15:00.; ; Wymagane umiejętności: spawanie elektryczne i gazowe; prawo jazdy kat. B; Typ wykształcenia: mechaniczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie zawodowe / praktyki zawodowe
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: do 1 roku

Termin składania podań: 2012-09-05 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-08-08 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 26010@StPr/12/0508

KONTAKT
Firma: Przedsiębiorstwo wielobranżowe "raf-max" rafał zielonka w busku-zdroju
Adres: Wojska Polskiego 54, 28100 Busko-Zdrój
Telefon: 509 447 107
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: prawo jazdy kat B; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Zielonka Rafał

źródło: EURES