Pp/ elektromonter szaf rozdzielczych

Region: dolnośląskie

Zakres obowiązków: 747j; ; Wymagane umiejętności: prawo jazdy kat. " B"; obsługa komputera; Uprawnienia dla elektryków do 1 kV; elektromonter do 1 kV; Inne wymagania: doświadczenie w zawodzie, umiejętność czytania schematów elektrycznych, bardzo wysoka estetyka i dokładność pracy, przestrzeganie przepisów BHP, dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacji, uprawnienia E1 lub Ep1 dodatkowym atutem; Typ wykształcenia: elektryczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 6.00
Wynagr. maksymalne: 10.00
System wynagradzania: godzinowy
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 2012-08-31 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-08-07 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 02630@StPr/12/1762

KONTAKT
Firma: " ibscontrols" sp. z o. o.
Adres: Dąbrowskiego 17a, 58304 Wałbrzych
Telefon: 609 655 966
E-mail: praca@ibscontrols.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV + świadectwo pracy; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Paszko Patrycja

źródło: EURES